Publicat 02 Mai 2007 | Reactualizat 31 Mai 2007 | Expiră 02 Iun 2007

Manager calitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Absolvent studii superioare;
-Experienta relevanta intr-o pozitie similara - min. 2 ani;
-Cunostinte de operare calculator: Excel, Power Point, etc.;
-Fluenta in utilizarea limbilor straine;
-Persoana organizata, orientata spre rezultate;
-Abilitati de comunicare, negociere si conducere de personal.

Descrierea jobului

Descrierea job-lui:

Obiectivul jobului este organizarea si coordonarea departamentului Asigurarea calitatii.
Titularul functiei va conduce disciplinar si profesional personalul aflat in acest departament, in vederea asigurarii calitatii sistemului si produsului.Pe langa aceste activitati se impune si mentinerea relatiei cu sediul central al concernului si cu clientii nostrii, implicand si deplasari in strainatate.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Loc de munca stabil
Salariu atractiv si bonuri de masa
Asigurarea transportului din Timisoara, firma fiind situata in Deta (jud. Timis)
Asigurarea cazarii in caz de relocare
Posibilitatea de a lucra intr-o companie multinationala, dotata la standarde inalte
Dezvoltarea carierei intr-un mediu de lucru dinamic

Eybl Automotive Romania SRL, cu sediul in Deta (jud. Timis), este o filiala a concernului austriac Eybl International, fiind un furnizor de varf pentru marii fabricanti de automobile din lume. In Deta se produce tapiterie pentru scaune auto si se imbraca volane in piele.
Filiala a fost infiintata in urma cu 8 ani, fiind in permanenta dezvoltare si extindere. In prezent avem aproximativ 1800 angajati, iar impreuna formam o echipa tanara si hotarata.

Expirat
Manager calitate  -  Eybl Automotive Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles