MANAGER ADMINISTRATIV RESURSE UMANE

PERSPECTIVE 4 YOU - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 4000 RON
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Foarte bune abilitati de comunicare,organizare si planificare;
- Capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita;
- Dinamic, cu initiativa, capabil sa gaseasca solutii;
- Capacitate de autoorganizare si punctualitate;
- Rezistenta la efort si stres;
- Corectitudine, receptivitate, atitudine pozitiva, orientare catre nou, flexibilitate si creativitate;
- Prezenta de spirit si atentie distributiva;
- Experienta in activitatea de recrutare si selectie – constituie avantaj;
- Limba engleza la nivel avansat;

Descrierea jobului

- selecteaza candidatii pe baza CV-urilor, in functie de profilul candidatului si cerintele postului;
- mentine legatura cu firmele de recrutare agreate, pentru pozitiile contractate;
- evalueaza si vine cu propuneri cu privire la candidatii selectati catre factorii de decizie;
- urmareste derularea programelor de instruire si evalueaza rezultatele obtinute;
- participa la elaborarea strategiei de personal, la intocmirea si implementarea programelor de recrutare, instruire si dezvoltare profesionala;
-intocmeste corect si la timp documentele aferente desfasurarii activitatii departamentului de resurse umane;
-desfasoara si alte activitati specifice domeniului de resurse umane;

Suntem specializați în recrutarea și plasarea forței de muncă în America, Germania si in Romania, cu o experiență îndelungată de peste 10 ani și rezultate excelente cu un număr din ce în ce mai mare de clienți si parteneri.
Publicat 16 mai 2022 Reactualizat 13 iun. 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos