Gratis

Manager Adjunct/ Asistent Manager in Restaurant Burger King

Rex Concepts Bk Romania S.R.L.

Candidatul Ideal

Îți plac oamenii?
Vrei să te dezvolți pe tine și pe ceilalți?
Îți place când oaspeții tăi părăsesc restaurantul cu zâmbetul pe buze?
Noile provocări îți dau energie să acționezi?
Dacă da, avem vești bune pentru tine! Avem jobul perfect pentru tine!

Care sunt cerințele noastre?
  • Cel puțin șase luni experiență în managementul echipei,
  • Disponibilitatea de a construi relații cu angajații și oaspeții nostri,
  • Capacitatea de a gestiona costurile restaurantului,
  • O bună cunoaștere a MS Office, în special Excel,
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel conversațional,
  • O foarte bună organizare a muncii și independență în acțiune.

Descrierea jobului

Ce vei face?
  • Vei conduce restaurantul în absența Managerului de Restaurant,
  • Vei recruta și instrui noii angajați,
  • Vei intocmi programul de lucru,
  • Vei contribui la crearea și menținerea unei echipe unite,
  • Vei avea grijă de confortul oaspeților noștri,
  • Vei pune în aplicare planul de vânzări și de costuri al restaurantului,
  • Vei asigura schimburile de tură,
  • Ocazional, vei lucra la casa de marcat și vei pregăti produsele pentru serivre.

Ce îți oferim?
  • Un salariu atractiv
  • O atmosfera familiala si prietenoasa pentru a te simti ca acasa
  • Training pentru dezvoltarea abilităților profesionale
  • Tichete de masa in valoare de 30 ron pe zi lucratoare
  • Prime cu ocazia sarbatorilor de Paste si Craciun
  • Bonus de recomandare a viitorilor colegi
  • Bonusuri suplimentare bazate pe performanta conform politicilor interne
  • Mediu de lucru stabil
  • Program de lucru flexibil
  • Posibilitatea de dezvoltare, promovare si de a evolua in cadrul companiei intr-un mediu de lucru placut si profesionist

Rex Concepts CEE – the master franchisee of Burger King and Popeyes for Poland, Czechia and Romania is currently looking for a cadidate to join our Romanian team. We have very ambitious plans for growth and are looking for a candidate who will help us develop Burger King in Romania.
Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 18 Mai 2024