de ani Fără Frică...

Publicat 16 Iun 2006 | Reactualizat 16 Iul 2006 | Expiră 17 Iul 2006

Maistru constructor

Client eJobs
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal ar trebui sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
Coordonarea activitatii personalului de pe santier
Verificarea si programarea lucrarilor
Urmarirea executiei din punct de vedere timp/calitate
Intocmirea, verificarea devizelor
Intocmirea planurilor de lucrari
Raspunderea fata realizarea la timp a lucrarilor, de incadrarea in bugetele si termenele alocate
Urmarirea respectarii normelor de protectia muncii pe santiere si verificarea daca subalternii sunt dotati corespunzator
Vizarea necesarului de materiale, pontajele

Descrierea jobului

Studii medii
Experienta in urmarirea lucrarilor de constructii de minim 4 ani
Abilitatea de a coordona simultan mai multe activitati si echipe pentru obtinerea eficientei maxime
Operare PC
Permis de conducere categoria B

Suntem prezenti pe piata romaneasca de constructii civile si industriale incepand cu anul 2001 si suntem certificati confom standardelor SR EN ISO 9001:2000 (ISO 9001:2000) pentru activitatile de proiectare si executie lucrari instalatii electrice interioare, lucrari instalatii termo-sanitare si amenajari interioare.

Permanent suntem in cautarea si implementarea de noi tehnologii si materiale de anvergura prin desen, stil, eleganta si calitate, pentru a raspunde celor mai exigente cerinte privind instalatiile, amenajarile interioare si iluminatul.

Investim permanent in perfectionarea productivitatii muncii si calitatii serviciilor oferite pentru a satisface clientul si de a veni in intampinarea acestuia cu solutii complete si de a demonstra profesionalism si promptitudine.

Oferim urmatoarele servicii specializate:
- proiectare arhitectura, structura de rezistenta si intalalatii
- servicii de executie montaj instalatii
- amenajari interioare
- design

Expirat
Maistru constructor  -  Client eJobs

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles