de ani Fără Frică...

Publicat 28 Oct 2019 | Expiră 28 Nov 2019

Maistru constructor

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
Studii tehnice de specialitate';
Experienta intr-un post similar;
Vorbitor de limba germana;
Cunoştinţe în domeniul legislaţiei

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
Postul presupune relocare in Germania;
Preia planurile de constuctii;
Coordonarea unei echipe complexe de meseriasi;
Explica muncitorilor din subordine etapele de executie; se ocupa de aprovizionarea uneltelor, sculelor si a celorlalte material la punctul de lucru din depozitele si magaziile santierului; supravegheaza tot timpul;
Traseaza amplasamentul obiectului de constructie sau partea din obiectul de constructie care ii este repartizat, folosind aparatele de trasare topometrice;

Societate comerciala germana, cu activitate în domeniul construcţii civile și industriale, angajeaza MAISTRU CONSTRUCTOR.

Expirat

Maistru constructor  -  IBB-HIB ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles