Gratis

MAGAZIONER / LUCRATOR COMERCIAL

Pentagon
6 poziții

Candidatul Ideal

Persoana pe care o dorim in echipa noastra trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

- Sociabil, convingator, organizat, dinamic;
- Abilitati si cunostinte tehnice de baza pentru identificarea produselor companiei, cunostinte de contabilitate primara, gestiune stocuri;
- Experienta in posturi asemanatoare constitue un avantaj;
- Disponibilitate si usurinta pentru ordonarea eficienta a produselor in spatiul alocat ;
- Spirit de initiativa si creativitate, rezistenta la stress si efort fizic;
- Atestatul pentru lucru cu motostivuitor constituie un avantaj;
- Permisul auto constitue un avantaj
- Cunostinte de baza despre utilizare PC (Windows, MS Office).

Descrierea jobului

Magazionerul / Lucratorul comercial va avea urmatoarele indatoriri principale:

-Verificarea mărfurilor sosite în depozit ;
- Receptionarea, ordonarea si ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀asezarea marfii in spatiul alocat;
- Pregatirea, ambalarea mărfurilor pentru expediere, livrarea produselor si derularea eficienta a distributiei acestora;
-Încărcarea/descărcarea mărfurilor în/din autovehiculele de livrare ;
-Manipularea şi aşezarea produselor în spaţiile special destinate, în funcţiede sortimente şi termenul de valabilitate, manual, sau cu ajutorul lizei ;
-Efectueaza curatenia in spatiile repartizate;
-Participă la inventarierea mărfurilor din gestiune ;
-Operarea si evidenta documentelor juitificative referitoare la stocuri, inventarierea acestora in sistem ERP;
Daca doresti sa faci parte din echipa noastra, trebuie sa stii ca:
- Vei avea salariu pe masura performantei muncii depuse;
- Vei lucra intr-un mediu concurential, cu provocari permanente;
- Vei fi promovat in permanenta, in functie de nivelul performantei;
- Vei avea posibilitatea sa-ti folosesti nu doar experienta, ci mai ales sa pui in practica noile tale idei.

SC PENTAGON SRL (www.pentagonromania.ro) este o societate cu capital integral privat romanesc, care, de peste 25 de ani, importa şi comercializează produse abrazive, scule de mana, scule electrice si pneumatice, scule aschietoare, dispozitive de ridicat şi tracţiune, echipamente de măsurare si control, organe de asamblare, armături, scule şi accesorii.

Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 29 Mai 2024 Expiră 21 Iun. 2024