Gratis

Lucrator comercial in depozit

EPIX TRADE S.R.L.

Candidatul Ideal

Epix Trade angajeaza pentru magazinul si depozitul din Constanta lucrator depozit si manipulant marfa

Cerințe post:
  • studii medii finalizate
  • experienta in munca minim 1 an
  • seriozitate, atentie la detalii, atitudine pozitiva, integritate
  • capacitate de organizare si eficienta la locul de munca
  • avantaj: cunostinte tehnice generale
  • permis de conducere cat. B

Descrierea jobului

Descriere post:
  • Receptioneaza si verifica marfa potrivit instructiunilor de cantitate si calitate si se asigura ca toate produsele sunt ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈depozitate conform procedurilor interne
  • Impacheteaza produsele si pregateste coletele pentru expediere, conform standardelor solicitate si verifica conformitarea cu documentele de livrare
  • Contribuie la respectarea normelor si conditiilor specifice de depozitare a produselor
  • Asigura ordinea si a curatenia la locul de munca
  • Este responsabil de siguranta si aranjarea optima a stocului de marfa din magazine si depozit
  • Manipuleaza marfa in magazin si in depozit
  • Participa la operatiuni de incarcare/descarcare a marfii
  • Asigurarea prezentei si coerentei informatiilor referitoare la pret
  • Oferirea de ajutor clientilor la manipularea produselor voluminoase, dupa caz;
  • Participa la efectuarea inventarelor periodice
Beneficii:
  • Salariu in functie de experienta + bonus performanta Bonuri de masa
  • Program de lucru de luni pana vineri 08:30-17:00 (30 min. pauza de masa)
  • Mediu de lucru placut

Suntem firma importatoare care deține atât magazin de retail, cât și magazin online ce comercializează produse specifice domeniului nautic. Te asteptăm in echipa noastra!
Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 16 Iun. 2024