Gratis

Magaziner

EGGER ROMANIA

Candidatul Ideal

  • Liceu tehnic – cunoștințe tehnice în ceea ce privește piesele de schimb
  • Cunoștințe bune de utilizare calculator
  • Cunoștințe bune de limba engleză sau germană
  • Disponibilitatea de a lucra în ture
  • Bune abilități de comunicare

Descrierea jobului

  • Recepționarea mărfii, verificarea cantităților indicate pe documente și depozitarea în locațiile corespunzătoare
  • Verificarea/ actualizarea stocurilor din magazie și efectuarea inventarului
  • Operarea în calculator a mișcărilor de marfă
  • Oferirea de informații cu privire la stocuri
  • Eliberarea de marfă

Noi creăm mai mult din lemn. Cei peste 11,000 de salariați ai noștri din întreaga lume lucrează cu entuziasm, împărtășesc valorile familiei noastre și spiritul inovator. Creăm astfel produse pentru mobilier și design interior, construcții si pardoseli laminate. Ne dezvoltăm continuu - fabricam produse noi, ne extindem pe piețe emergente și oferim perspective motivante salariaților noștri.

Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 18 Mai 2024