Publicat 04 Sep 2019 | Reactualizat 15 Sep 2019 | Expiră 04 Oct 2019

MAGAZINER DEPOZIT

1 post

Candidatul ideal

Industrial Access angajeaza Magaziner Depozit pentru sediul din Jilava, Judet Ilfov.
Esti atent la detalii, iar in munca ta, erorile si omisiunile nu-si au locul? Ai capacitatea de a duce lucrurile pana la capat si de a fi eficient?
Esti o persoana careia ii place ca lucrurile sa fie bine organizate si asezate la locul lor? Te pricepi să oferi suport si ajutor colegilor din echipa?
Ai capacitatea de a tine evidenta pentru echipamente si accesorii cu diverse specificatii tehnice?
Te atrag provocarile si iti doresti sa lucrezi intr-o organizatie cu sisteme de lucru moderne, care te incurajeaza sa te dezvolti personal si profesional?
Atunci …locul tau este la noi!!!

Descrierea jobului

Daca doresti sa te alaturi echipei noastre esti/ai:

  • absolvent de studii cu profil tehnic constituie un avantaj;
  • experienta anterioara in gestiunea pieselor de schimb sau a echipamentelor cu specificatii tehnice diverse;
  • cunostinte operare calculator;
  • capacitate de organizare, prioritizare si analiza;
  • abilitati de comunicare interpersonala si capacitatea de a relationa pozitiv, atat in interiorul cat si in exteriorul companiei;
  • abilitati de lucru in echipa;
  • persoană onestă şi responsabilă;
Te asteptam in echipa noastra, pentru a te ocupa de:
  • receptia fizica a marfurilor, piese de schimb si echipamente, pe baza documentelor de livrare;
  • aranjarea marfurilor in depozit utilizand eficient spatiul de depozitare;
  • organizarea, intretinerea si depozitarea corecta a marfurilor in vederea pastrarii integritatii acestora;
  • intocmirea documentelor de intrare/iesire a marfurilor in/din depozit;
  • predarea documentelor de insotirea a marfurilor catre transportatori;
  • pregatirea, ambalarea si securizarea marfurilor in vederea livrarii coletelor catre beneficiari, astfel incat sa fie respectate conditiile si termenele de livrare agreate;
  • operarea, verificarea si actualizarea in programul informatic a tututor informatiilor legate de stocuri;
  • realizarea de rapoarte periodice privind situatia stocurilor;
  • activitatea de inventariere periodica derulata de catre societate;
Iti oferim:
  • salariu motivant;
  • bonusuri de performanta individuala si de echipa (management digitalizat al performantei);
  • beneficii aditionale in functie de performanta(tichete de masa, tichete de vacanta, asigurare medicala privata, decontare transport);
  • cursuri si traininguri de dezvoltare personala si profesionala, organizate in tara sau in EU;
  • infrastructura digitala moderna, mijloace de lucru si comunicare digitala standardizate la toate nivelurile (smartphone, laptop, office tools & apps, etc.);
  • mediu de lucru dinamic intr-o companie multinationala cu operatiuni pe tot globul (www.tvh.com / www.mateco.eu / www.smartrent.ro );
Prin aplicarea CV-ului dumneavoastra la acest job, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.
Numai candidatii selectati vor fi invitati sa completeze teste de specialitate, datelor lor fiind comunicate unei societati colaboratoare.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Industrial Access SA Romania este cea mai mare companie de inchirieri utilaje pentru acces si lucru la inaltime, din zona Balcanilor, cu o istorie de doar 13 ani de crestere rapida, de la o mica firma antreprenoriala la cea mai dezvoltata retea de depozite de echipamente pentru acces si lucru la inaltime din Romania (de asemenea avem 2 subsidiare in Bulgaria si Moldova).
Infiintata in 2005 Industrial Access ofera solutii de inchiriere, de incredere in Romania, Bulgaria, Moldova si Serbia, prin reteaua extinsa de depozite. In anul 2016, compania noastra a fost achizitionata de grupul belgian TVH.

MAGAZINER DEPOZIT  -  INDUSTRIAL ACCESS SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles