Magaziner- Constanta

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Ce competențe îți sunt necesare pentru a avea succes în acest rol?
  • Studii medii sau superioare
  • Competențe bune de operare calculator (cel puțin MS Office)
  • Abilități foarte bune de organizare și planificare
  • Abilități analitice excelente, atenție la detalii
  • Persoană proactivă, responsabilă și orientată spre rezultat
  • Carnet Categoria B
  • Disponibilitatea de a călători
  • Engleză: nivel mediu (reprezintă un avantaj)

Descrierea jobului

Care va fi rolul tău?
  • Coordonarea şi administrarea depozitului/a locului de stocare a materialelor
  • Asigurarea integrităţii tuturor materialelor, a utilajelor de mică mecanizare din dotarea firmei
  • Întocmirea situaţiei stocurilor şi verificarea dacă acestea corespund cu ceea ce se află în magazie
  • Emiterea fişelor de inventar personal, care se vor actualiza cu toate modificările apărute
  • Distribuirea echipamentului de protecţie a muncii
  • Acordarea cantităţilor de motorină/ benzină în limitele specificate pe bonurile care indică numărul autovehiculului sau denumirea utilajului care solicit[ combustibilul respectiv
Te așteptăm în echipa noastră pentru a construi împreună! Venim la pachet cu: mediu de lucru dinamic, oportunități de învățare și dezvoltare continuă, abonament de servicii medicale la clinică privată, BOOKSTER Read ‘n’ Roll, 7 Card

PORR Construct România face parte din grupul internațional PORR cu sediul principal în Viena, Austria.Suntem una dintre cele mai importante companii de construcții din Europa, cu peste 150 de ani de experiență.
Principalele noastre domenii de activitate sunt construcțiile de clădiri și construcțiile civile.

Seriozitate. Umăr la umăr. Apreciere. Pasiune. Spirit de pionierat. Acestea sunt cele cinci principii ale PORR care ne definesc și ne diferențiază ca echipă.

Publicat 27 iun. 2022 Reactualizat 27 iul. 2022 Expiră 27 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos