Gratis

Macaragiu

Timken Romania SA

Candidatul Ideal

  • Studii medii/scoala profesionala;
    Atestat de macaragiu – autorizatie ISCIR pentru grupa C + E, cu experienta de minim 3 ani;
    Atestat de stivuitorist – autorizatie ISCIR – reprezinta un avantaj;
    Disponibilitate la efort fizic (manipularea marfurilor);
    Experienta profesionala in depozit – reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

  • Efectuarea operatiunilor de incarcare/descarcare si transport intern a marfurilor din depozit;
    Utilizarea echipamentelor (macara, stivuitor) in mod corespunzator;
    Depozitarea materiilor prime si a materialelor in spatiile special destinate;
    Respectarea procedurilor operationale la nivel de depozit;
    Aplicarea normelor de protectie a muncii, PSI;

Timken Romania SA este fabrica de rulmenti, entitate a companiei americane TIMKEN, ce detine fabrici de productie si birouri de reprezentanta si vanzari in peste 26 de tari distribuite pe toate continentele.
Vizitati pagina noastra de web la: www.timken.com

Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024