Publicat 16 Mai 2018 | Expiră 15 Iun 2018

LUCRĂTORI FORESTIERI PENTRU SUEDIA

10 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 6 luni experiență în muncă

Candidatul ideal

FARA ANGAJAMENTE ȘI TAXE!

Începutul angajării: 21/05/2018

Pentru mai multe informații și aplicații în română, vă rugăm să ne contactați prin e-mail: p.yordanov@unitedpartnershr.eu

Pentru mai multe informații și aplicații în engleză, rusă sau greacă, vă rugăm să ne contactați la +35988600841
Vă rugăm doar persoane serioase și mutate!

Descrierea jobului

CERINȚE PENTRU LOCUL DE MUNCĂ:
- Experiență în domeniul forestier.
- ENERGIE, ECHIVALENTE RESPONSABILE, COMUNICATE ȘI ÎN TIMPUL TIMPULUI capabile să lucreze la EIKI

TRANSPORT GRATUIT și TRIMESTRUL GRATUIT.
Contractul de muncă și asigurarea muncii.

„United Partners HR“, o organizație cu experiență forestieră în țările Uniunii Europene, urmărește să recruteze persoane aflate în căutarea unui loc de muncă în Suedia pentru următoarele posturi:
• Lucrători forestieri pentru împădurire;
• Lucrători forestieri pentru prelucrarea lemnului cu motorul de tuns motor;
• Lucrători forestieri pentru ridicarea conurilor.

LUCRĂTORI FORESTIERI PENTRU SUEDIA  -  United Partners HR