Publicat 09 Ian 2019 | Expiră 09 Feb 2019

Lucratori indemanatici executie-montaj productie publicitara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Lucratori indemanatici in domeniul productiei publicitare pentru executie si montaj de lucrari de semnalistica, litere, panouri si sigle volumetrice, totemuri, aplicare autocolant, casete luminoase, pazii etc.

Cautam persoane indemanatice, cu experienta sau care isi doresc sa invete tainele meseriei, persoane harnice, obisnuite cu lucrul in echipa, persoane cu gandire pozitiva si care isi doresc sa vina cu solutii de rezolvare de cate ori intalnesc o problema sau o situatie specifica lucrarilor.

Alte atu-uri: disponibilitatea la deplasari in tara pe delegatii scurte, permis de conducere cat B, lucrul la inaltime (pe schela).

Descrierea jobului

Productie si montaj de lucrari diverse in domeniul industriei publicitare: lucrari de semnalistica, panouri luminoase, casete si litere volumetrice, totemuri, aplicare de autocolant.

Firma de productie publicitara infiintata din 1993 cu sediul in com. 1 Decembrie, Ilfov.

Expirat
Lucratori indemanatici executie-montaj productie publicitara  -  Euro Cosimo