Publicat 30 Iul 2019 | Expiră 30 Aug 2019

LUCRATOR SORTATOR MARFURI RECICLABILE

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam personal in vederea prestarii activitatilor de sortare/prelucrare materiale reciclabile, si personal pentru alte activitati specifice desfasurate in depozite.

Posturile sunt locate in:

1. BUCURESTI, zona statiei de metrou Preciziei - facil pentru pentru cei din apropierea Sectorului 6 - Militari;
2. Comuna PANTELIMON, Jud. Ilfov - Bld. Biruintei (facil pentru cei din apropierea localitatiilor Pantelimon, Cernica, Branesti);
3. Dragomiresti-Vale, Jud. Ilfov - zona Chiajna (facil pentru pentru cei din apropierea localitatiilor Chiajna / Rudeni / Chitila / Sector 6 - Militari).

Cerințe:
-Studii medii - constituie avantaj;
-Seriozitate;
-Disponibilitate pentru program de lucru în schimburi.

Descrierea jobului

Responsabilități principale:
- Operează utilajele de producție automate conform planului de producție;
- Execută toate activitățile necesare pentru a opera utilajul alocat;
- Execută toate verificările de calitate aşa cum sunt definite în instrucţiunile de lucru;
- Alimentează utilajul cu materiale, il intretine și menţine locul de muncă ordonat şi curat.

Persoanele interesate sunt invitate sa transmita CV-ul pe adresa de mail simona.oancea@twmanagement.ro, si pot apela pentru detalii post / stabilire interviu numarul de telefon 0751 196 811.

Expirat
LUCRATOR SORTATOR MARFURI RECICLABILE  -  Total Waste Management

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles