Lucrator productie sandvisuri - Olanda

Tipul job-ului
Studii
Salariu 1200 - 1500 EUR
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Dacă
· vorbești limba engleză la nivel mediu/conversational
· ești interesat de un loc de muncă stabil pe o perioadă lungă de timp
· poți lucra într-un ritm alert
· ești disponibil să lucrezi în schimburi, precum și în zilele de weekend
atunci poți fi unul dintre noii noștri colegi.

Descrierea jobului

​Vei lucra pentru o companie producătoare de sandvișuri proaspete din zona de nord a Olandei. Alimentele sunt pregătite într-o zonă de producție care respectă cele mai înalte standarde de calitate și igienă în domeniul alimentar.
Îți vei desfășura activitatea la o linie de producție unde te vei ocupa de pregătirea și ambalarea sandvișurilor și aperitivelor ce se comercializează mai apoi în diferite lanțuri de supermarketuri și stații de alimentare cu carburanți din Olanda. Pentru a putea înțelege întregul proces de producție, este foarte posibil să lucrezi pentru scurt timp la linia de realizare a ambalajelor sau la cea de pregătire a materiilor prime.

Ofertă:
- 0 taxe de mediere
- contract legal de muncă în Olanda
- angajare pe termen lung într-un loc de muncă stabil ce oferă posibilitatea de a efectua 40 de oră pe săptămână și avantajul de a realiza ore suplimentare plătite corespunzător
- plata săptămânală a salariului (într-un cont bancar)
- plata suplimentară pentru lucrul în schimburi și în weekend
- asigurare medicală obligatorie (contra cost)
- dacă dorești, ne ocupăm de cazarea ta în apropierea locului de muncă (în schimbul unei chirii săptămânale)
- îți asigurăm transportul la și de la locul de muncă, cu bicicleta sau cu mașina, dacă ești cazat într-una dintre locuințele SBA Flex
- îți oferim suport administrativ (și în limba română) și pentru acomodarea la mediul de viață și lucru
- oferim bonusuri atractive: bonus de bun venit, bonus de recomadare, bonus pentru angajatii care locuiesc privat etc.

SBA is a Dutch Temporary Work Agency that provides jobs on a daily basis for approximately 750 people from outside the Netherlands. Besides work, we also provide people with a living place and transport between living place and work when needed.

Publicat 10 mai 2022 Reactualizat 17 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022