Publicat 02 Apr 2019 | Expiră 03 Mai 2019

Lucrator logistica

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Capacitatea de a lucra in echipa pentru realizarea obiectivelor de lucru.
Maniera de lucru precisa si ordonata.
Rezistenta la efort.
Experienta in lucrul cu companiile de curierat.
Simtul curateniei si al ordinii.
Cunostiinte apicole sunt un avantaj.

Descrierea jobului

Coletarea dupa standardele Stuparul.Ro a comenzilor primite pe suport de hartie
Predarea coletelor la curier
Descarcare / incarcare marfa si receptia fizica a marfurilor
Curatenie si ordine in depozit
Aranjarea produselor pe rafturi in showroom
Relatii clienti in showroom si colaborarea cu echipa de vanzari online
Activitati de inventar

Oferim:
- Contract de munca pe perioada nedeterminata cu salariu fix;
- Tichete de masa;
- Orar fix 9-17 doar de Luni pana Vineri.
- Posibilitatea de a lucra intr-un mediu tanar si dinamic;
- Sala de masa cu pauza de masa inclusa in programul de 8 ore.
- Training specializat.
- Posibilitate de avansare.

Cu o dezvoltare rapida si dinamica, in cei 7 ani de existenta compania Stuparul Punct Ro a devenit leader pe piata de vanzari online a uneltor apicole din Romania. Compania are centrul logistic in Cluj-Napoca si sucursale in Sibiu, Dej si Baia Mare. Cu un portofoliu de peste 20000 de clienti in Romania, am inceput sa lucram activ la extinderea vanzarilor in strainatate, avand ca target sa devenim un jucator important pe piata Europeana.

Expirat
Lucrator logistica  -  SC Stuparul Punct Ro SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles