Publicat 04 Feb 2019 | Reactualizat 04 Mar 2019 | Expiră 07 Mar 2019

LUCRATOR INTRETINERE DEPOZIT FARMACEUTIC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte
- Studii medii;
- Autorizatie (electrician, instalator, ANRE, fochist ,etc) este un plus;
- Experienta anterioara in intretinere si reparatii cladiri;
- Bune cunostiinte teoretice si practice;
- Persoana responsabila, organizata si atenta la detalii;
- Capacitate de integrare intr-un colectiv.

Descrierea jobului

Responsabilitati
- Operarea sistemelor, instalatiilor pentru cladiri de birouri, depozite (clasa A);
- Mentinerea in conditii optime a sistemelor si echipamentelor din cladire;
- Efectuarea operatiunilor de intretinere preventiva si reactiva;
- Urmarirea planului de intretinere a cladirii impreuna cu echipa;
- Efectuarea de mici reparatii, lacatuserie, vopsitorii etc.
- Asistarea furnizorilor externi la operatiunile specifice;
- Program de lucru: 8h/zi.

FARMEXPERT, companie aflata in topul importatorilor si distribuitorilor de medicamente si produse farmaceutice din Romania, face parte din grupul Walgreens Boots Alliance, lider mondial in domeniul farmaceutic, cu o prezenta in peste 25 tari. Echipa FARMEXPERT cuprinde peste 1000 de profesionisti care lucreaza impreuna cu partenerii sai: clienti si furnizori. Filozofia companiei este bazata pe respectarea demnitatii angajatilor, sarcini si responsabilitati clare, recunoasterea si recompensarea performantelor, dezvoltarea competentelor si continua imbunatatire a calitatii serviciilor. Politica de resurse umane a Farmexpert si investitiile aferente confirma principiul conform caruia oamenii sunt cel mai important capital.

Expirat
LUCRATOR INTRETINERE DEPOZIT FARMACEUTIC  -  Farmexpert DCI SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles