Gratis

Lucrator in Izolatii si Constructii

IZONATURA S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Experiență anterioară în lucrul cu materiale de izolații și construcții constituie un avantaj .
Abilități de invatare si dezvoltare .
Atenție la detalii și orientare către calitate
Capacitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă
Certificari în domeniul constructiilor reprezintă un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilități:

Executarea lucrărilor de izolații termice și hidroizolații conform standardelor și cerințelor specifice
Asigurarea calității lucrărilor desfășurate și respectarea termenelor stabilite
Utilizarea corectă a materialelor și echipamentelor specifice în procesul de construcție
Menținerea unui mediu de lucru sigur și curat conform normelor de securitate și sănătate în muncă

Firma noastră specializată în izolații și construcții caută un coleg dedicat și pasionat , dornic de dezvoltare si afirmare ,să se alăture echipei noastre. Dacă ești o persoană proactivă, cu experiență în domeniu și nu numai , dornică să lucreze într-un mediu dinamic, atunci această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.
Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024