Gratis

Electrician instalatii interioare comerciale

ENERGY ZAN INSTAL S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Experienta relevanta in mentenanta si executie instalatii electrice:​
  • executie paturi de cablu
  • pozare cabluri in tub pvc
  • legaturi electrice in doze si la echipamente
  • legaturi in tabloul electric conform schemei monofilare
  • montarea aparatajelor si a echipamentelor
Cunostinte solide despre sistemele electrice si echipamentele aferente;
Abilitati excelente de diagnosticare si rezolvare a problemelor;
Capacitatea de a lucra independent si in echipa;
Atentie la detalii si orientare catre calitate;
Abilitati bune de comunicare si relationare cu echipa.

Descrierea jobului

  • Executarea de instalatii electrice de curenti tari si slabi conform proiect.
  • Montarea si legatea tablourilor electrice conform schemelor monofilare.
  • Pozarea traseelor de distributie.
  • Montarea aparatajelor terminale.
  • Efectuarea inspectiilor si diagnosticarea problemelor electrice;
  • Repararea si inlocuirea componentelor electrice defecte;
  • Instalarea si mentinerea sistemelor electrice;
  • Identificarea si rezolvarea defectelor electrice;
  • Colaborarea cu echipa pentru a asigura functionarea optima a echipamentelor electrice;
  • Respectarea normelor de siguranta si a reglementarilor in vigoare.

SC ENERGY ZAN INSTAL SRL proiecteaza si executa instalatii electrice de joasa tensiune de tip comercial si industrial:
  • Iluminat comercial si industrial
  • Instalatii de forta
  • Distributie electrica
  • Sisteme de impamantare si paratrasnet
  • Executie si montaj tablouri electrice
  • Verificari PRAM
  • Automatizari
Instalatii electrice de curenti slabi:
  • Supraveghere video
  • Efractie
  • Detectie la incendiu
  • Sonorizare
  • Retele voce-date
Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024