Gratis

Lucrator în depozit / Picker

Creative Resurse Umane SRL
10 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unor Lucrători în Depozit (Picker) pentru clientul nostru, cea mai importantă companie din industria frumuseții, cu sediul în CTPark București. Aceasta este o oportunitate de a vă alătura unei echipe dinamice și de a vă implica în industria comerțului electronic.

Cerințe:
Experiență în logistică și abilitatea de a lucra cu scanere și calculatoare.
Capacitatea de a lucra rapid, cu atenție la detalii și disponibilitate pentru a oferi ajutor în orice moment.

Descrierea jobului

  • Pregătirea comenzilor conform alocării acestora în sistem, în ambalajele destinate activității de distribuție.
  • Plasarea mărfii pregătite în spațiile special ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁amenajate din depozit, pe mijloacele de transport alocate și la temperaturile corespunzătoare fiecărui tip de marfă, astfel încât să se asigure protecția produselor și livrarea în condiții optime.
  • Asigurarea că marfa comisionată corespunde 100% cantitativ și calitativ cu comanda clientului.
  • Etichetarea și plasarea corespunzătoare a comenzilor ce urmează a fi livrate.
  • Păstrarea curată și organizată a articolelor pe locație.
  • Completarea jurnalelor zilnice, întreținerea și completarea rapoartelor prin introducerea informațiilor necesare.
  • Program de lucru: Luni - Duminica, 11 ore lucrate + 1h pauză, 3 cu 2, 2 cu 3 in intervalul 07 20 -19 20, 3 pauze repartizate la intervale egale dupa cum urmeaza: 1st- 15 min, 2 st - 30 min, 3st- 15.
Oferta:
  • Salariu atractiv și multe bonusuri, cu posibilitatea de a ajunge până la 3800 - 3900 lei net. Salariul fiind compus din: 4500 RON brut (aproximativ 2632 lei net), împărțit în: 4100 RON brut fix, plus 400 RON brut lunar pentru evaluarea lunară (denumit și bonus lunar de bază), bazat pe calitate și prezență.
  • Baza de calcul a zilelor de concediu este: 20 de zile de concediu/an – raportat la perioada contractuala; in plin sezon( Nov, Dec) nu acceptam solicitari pentru zile de concediu, concediul se va acorda dupa sezon, incepand cu 24 Dec.
  • Tichete de masa (25 RON/zi, acordate integral de angajator, aplicabile de la inceputul colaborarii).
  • Transport asigurat de angajator - RUTA PACII
  • Tichete cadou - 300 RON/ acordate cu ocazia Craciunului
  • Orele suplimentare si cele lucrate in sarbatoare legala sunt platite, daca se vor efectua
  • Alte bonusuri/beneficii, daca este cazul, cum ar fi: Primul bonus de productivitate de 900 Ron brut, al doilea bonus de productivitate 900 Ron brut, in total suplimentar 1800 Ron Brut. In prezent platim aceste bonusuri suplimentare angajatilor interni pe baza unor KPI setati.
  • Bonus de sezon.
  • Salariul si tichetele de masa vor fi platite pana la data de 15 a fiecarei luni (pentru luna anterioara), o data pe luna dupa inchiderea lunii.

Kreativehr este o agentie de recrutare si selectie, cu capital autohton!

Misiunea noastră este să formăm echipe de succes și să îmbunătățim mediul de afaceri din România, prin servicii de resurse umane de calitate. Cu pasiune, inovație și învățare continuă, servim clienții și candidații noștri pentru a promova starea de bine și dezvoltarea profesională.

Identificam specialistul potrivit, pentru partenerii nostri de business, acopering cele mai căutate industrii: Inginerie, Finanțe-Bănci, IT&C, Sales & Marketing, BPO/SSC.

Publicat 5 Iun. 2024 Reactualizat 5 Iun. 2024 Expiră 5 Iul. 2024