Publicat 17 Apr 2018 | Reactualizat 17 Mai 2018 | Expiră 18 Mai 2018

Lucrator in depozit Marea Britanie

100 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vrei sa incepi o viata noua in Marea Britanie?
Vrei un job bine platit?
Noi, echipa RV Consulting&Recruitment UK, te putem ajuta!!!
Indrazneste! Incearca! Fii curios!!
Cerinte:

- limba engleza nivel mediu conversational testata de catre noi prin interviu telefonic
- barbati/ femei/ cupluri
- experienta intr-un domeniu asemanator constitue avantaj, insa nu constituie un criteriu de departajare,
- atitudine flexibila, persoane muncitoare, serioase, motivate, cu bune abilitati de comunicare, organizate si apte din punct de vedere fizic si medical pentru efort.

Descrierea jobului

Locurile de munca sunt in domeniul muncii necalificate, pe pozitii ca:
lucrator depozit / manipulant marfa, (care presupune activitati de depozitare marfa, verificarea comparativa a bunurilor si produselor din stoc, mutarea bunurilor si produselor in depozit, semnarea actelor de livrare, consemnarea bunurilor deteriorate sau stricate, selectarea si ambalarea produselor pentru expediere, sarcini de incarcare si descarcare a marfii si bunurilor)
orice alte pozitii din sfera acestui domeniu de activitate.
Activitatile de depozit sunt automatizate, dar unele sarcini pot solicita efort fizic din partea dumneavoastra.

Beneficii Oferite:

- Se ofera contract legal de munca
- Salarizarea incepand de la £7.83/h si creste in functie de tura pe care veti lucra, disponibilitate pentru ore suplimentare
-Se ofera training gratuit la locul de munca
- Se lucreaza in ture de 8 ore ( zi /noapte / weekend, in functie de cerintele angajatorului)
- Overtime disponibil
- Plata saptamanala in cont bancar, concediu platit
Asistenta gratuita in obtinerea formelor legale de munca si sedere in Marea Britanie (NINO, Cont Bancar, etc) si pe intreg parcursul relocarii.

Daca iti doresti un job in depozitele din Marea Britanie profita de prezenta echipei de recrutare din UK la Iasi!
INTERVIURILE PENTRU RECRUTARE SE FAC FATA IN FATA PE BAZA APLICATIEI DVS!
Data: 12 Mai 2018
Ora: 10:00
Locatie:Hotel INTERNATIONAL, sala COLOCVIUM,str. Palat, nr 5A, Iasi
Nu solicitam taxa de participare!
Grabeste-te sa iti rezervi locul!!

Here, at RV Consulting&Recruitment we develop strategies, which we hope will be in the best interests of our clients and our customers, both existing and moving ahead.

Our team works across our branches, networking regularly to ensure we meet and exceed the needs of our customers and people. Our consultants are experts in finding the best talent to Temporary and Permanent Job contracts.

We employ qualified staff to manage the recruitment Process and deal with each applicant independently and amicably. It’s always about finding the right role for the right role, for the right person, in the right company.

Our staff team is multilingual and between the Company we speak 10 different languages fluently so to be assured someone will be able to assist you.

We value the time of all applicants, so we choose carefully only those whom we have a reasonable possibility of assigning.

We make every effort to put our people to work in the most suitable place for them.

We record appropriate information about our people (e.g. CV, skills) in our systems to maximize their opportunities with RV Consulting & Recruitment.

Expirat
Lucrator in depozit Marea Britanie  -  RV CONSULTING & RECRUITMENT