Publicat 03 Iul 2020 | Expiră 11 Iul 2020

Lucrator in broderie pe masina si proiectant broderii

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana ce a lucrat si stie sa execute broderii pe masina industriala
Persoana ce a lucrat, cunoaste proiectare pentru realizarea de broderii pentru industrie (serii)

Descrierea jobului

Posturile noastre scoase la concurs sunt pentru persoane ce au experienta si lucreaza cu placere in domeniu.
Noi asiguram continuitate, seriozitate, posibilitatea de dezvoltare, detalii la interviu: 0728 057 010

Companie ce beneficiaza de personal cu vasta experienta, profesionisti cunoscuti in domeniu in piata din Romania, persoane cu integritate.

Expirat
Lucrator in broderie pe masina si proiectant broderii  -  Artă Dacică Tradiție Și Adevăr S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles