Publicat 01 Mar 2014 | Reactualizat 29 Mar 2014 | Expiră 02 Apr 2014

Lucrator gestionar

20 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- minim studii medii;
- cunostinte medii privind componente hardware (recunoastere);
- cunostinte medii de operare PC - Word, Excel.

Abilitati/Aptitudini:
- capacitate de a lucra in conditii de stres determinat de flux de activitate;
- capacitate de a lucra cu termene limita;
- buna capacitate de comunicare;
- orientat pe lucrul in cadrul unei echipe.

Descrierea jobului

Persoana angajata in cadrul acestui post va indeplini urmatoarele responsabilitati:

Receptia marfii:
- va verifica atat cantitativ, cat si calitativ produsele primite;
- va receptiona marfa si va intocmi documentele de receptie a marfii in depozit.
Depozitarea marfii:
- aranjarea marfii in depozit in functie de tipul acesteia;
- pregatirea comenzilor de marfa primite de catre depozit in vederea coletarii si trimiterii.
Livrare:
- pregatirea produselor pentru livrare, pregatirea coletelor si a documentelor de transport.

Lansat in 2001, eMAG se numara printre creatorii pietei de comert online din Romania. Adaptarea permanenta a serviciilor la realitatile pietei si orientarea catre client au propulsat si au mentinut eMAG in pozitia de lider constant al pietei, ajungand in prezent cel mai mare magazin online din S-E Europei.

In portofoliul eMAG se regasesc de la produse IT&C, electronice si electrocasnice, pana la carti, jucarii, pachete turistice si cosmetice profesionale, oferta eMAG extinzandu-se permanent cu noi categorii de produse prin eMAG Marketplace, prima platforma online din Romania care grupeaz? mai multi retaileri.

Compania opereaza magazinul www.emag.ro precum si zece showroom-uri in Bucuresti, Iasi, Brasov, Ploiesti, Cluj, Timisoara, Constanta, Craiova, Galati si Oradea.

Expirat
Lucrator gestionar  -  eMAG