Gratis

Lucrator gestionar

ALGERNON IMPEX SRL

Candidatul Ideal

CE VREM DE LA TINE:
- Seriozitate;
- Usurinta in manipularea fizica si ordonarea marfurilor;
- Abilitatea de a colabora constant cu membrii echipei din care faci parte;
- Atestat de stivuitorist (ISCIR) - reprezinta avantaj.

Descrierea jobului

PRINCIPALELE ACTIVITATI:
- Manipularea materialelor in cadrul depozitului;
- Participarea la incarcarea si descarcarea marfurilor in/din masinile de transport;
- Prelucrarea materialelor conform specificatiilor primite folosind mijloacele de lucru din dotare;
- Eliberarea materialele din depozit in conformitate cu comenzile si documentele de iesire a marfurilor din gestiune.

NOI ITI OFERIM:
- Salariu competitiv;
- Decontarea transportului in comun;
- Tichete de masa;
- Posibilitatea de a urma cursuri si programe de instruire/obtinere autorizatii, atat interne cat si externe companiei;
- Echipa unita, primitoare si dinamica.

Din 1993, 30 de ani de experiență - în distribuția diverselor tipuri de folii, benzi dublu adezive, magnetice, materiale textile pentru print, pentru o gamă variată de industrii. Ne diferentiem de concurenta avand cel mai mare depozit de astfel de materiale din Romania, livrari in timp util, consiliere si indrumare gratuita pentru clientii nostri in alegerea celui mai potrivit material la lucrari, iar furnizorii nostri sunt recunoscuti la nivel european si mondial ca fiind de top. Credem in solutii potrivite, adaptate nevoilor clientilor nostri. Credem in valorile promovate atat printre angajati cat si catre partenerii nostri, fie ca sunt clienti sau furnizori.

Algernon, partener pentru excelenta!

Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024