LUCRATOR GESTIONAR

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii medii;
  • Experiență minim 2 ani în domeniu;
  • Spirit organizatoric, responsabil, comunicativ, atenție distributivă;
  • Capacitate de lucru în echipă;
  • Foarte bune abilități de planificare și organizare;
  • Cunoștințe privind legislația în domeniul gestiuni și farmacovigilenței – constituie un avantaj;
  • Cunoștințe minime operare PC.

Descrierea jobului

Locație punct de lucru: Depozit Parcul industrial Miroslava (se asigură transportul din Iași)
  • Efectuează recepția fizică a mărfii la intrarea în depozitul companiei;
  • Asigură depozitarea corespunzătoare a mărfurilor în depozit, conform cerințelor specifice ale acestora;
  • Verifică termenele de valabilitate ale produselor existente în stoc;
  • Pregătește, ambalează și securizează marfa în vederea livrării acesteia;
  • Participă la operațiunile de încărcare/descărcare a mărfii din depozitul companiei;
  • Participă la inventarul stocului de marfă;

Suntem o echipă tânără, formată exclusiv din profesioniști în domeniu, medici veterinari cu un puternic atașament față de animale și o profundă înțelegere a nevoilor clienților noștri, suntem un vector de schimbare pe piața veterinară.

Publicat 28 ian. 2022 Reactualizat 25 feb. 2022 Expiră 27 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos