Lucrator gestionar / Reprezentant livrari

ADACONI SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

persoana organizata, responsabila, atenta la detalii
seriozitate si loialitate
disponibilitate la program prelungit
experienta in gestiune de minim 1 an poate constitui un avantaj
cunostinde operare PC
capacitate decizionala
permis categoria B

Descrierea jobului

receptioneaza marfa si verifica concordanta intre produsele receptionate si documentele care insotesc marfa
organizeaza spatiul de depozitare
ambaleaza comenzile de marfa si pregateste comenzile in vederea livrarii
solutioneaza retururile de marfa
participa la inventarele periodice din cadrul depozitului
raspunde de stocul de marfa
livreaza marfa pe parcursul a doua saptamani/luna pentru clientii din judetele: Iasi, Vaslui, Botosani, Suceava, Neamt, Bacau
Beneficii:
pachet salarial atractiv
bonuri de masa
mediu de lucru excelent

Adaconi este o societate specializata in importul si distributia la nivel national de birotica, papetarie si medii stocare de de date. Are peste 1.500 de clienti in toata tara si un numar de peste 100 de angajati. Sediul central este in Hateg, cu filiale in Bucuresti, Iasi si Cluj.

Publicat 30 iun. 2022 Expiră 30 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos