Gratis

LUCRATOR DEPOZIT

ELVIN COSMETIC SRL

Candidatul Ideal

  • Experienta in domeniu constituie un avantaj
  • Persoana responsabila, organizata;
  • Bune abilitati de comunicare;

Descrierea jobului

  • Participarea la operatiuni de incarcare/ descarcare a marfurilor;
  • Pregatirea comenzilor;
  • Asezarеa pe raft a produselor si culegеreа аcestora conform ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀notei de picking;
  • Participarea la operatiuni de receptie a marfii.
  • Participarea la operatiunea de inventariere.

Beneficii:
  • Prime de Sarbatori
  • Tichete de masa
  • Decontare transport
  • Program de lucru L-V / de la 8:00-16:30

Descrierea companiei

SC Elvin Cosmetic SRL

Companie de distributie produse cosmetice, accesorii de par, textile.

Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 20 Iun. 2024