Gratis

Lucrator depozit

Finestore Distribution S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Dacă ești responsabil, ambițios și atent la detalii, aplică pentru job și ajută-ne să le oferim în continuare clienţilor noştri servicii ireproşabile, precum şi cea mai bună experienţă de cumpărare! Experienţa reprezintă mereu un plus, însă poţi aplica şi dacă nu ai avut încă ocazia să o dobândeşti.

Candidatul ideal:
✅ Personal calificat/necalificat
✅ Studii medii;
✅ Experienţa anterioară constituie un avantaj;
✅ Persoană organizată şi responsabilă;
✅ Seriozitate;
✅ Rezistenţă la efort fizic.

Descrierea jobului

Locatie: FineStore Depozit, CTPark Bucharest North, Afumați

✅ Sortarea şi manipularea produselor în depozit, conform indicațiilor primite;
✅ Pregătirea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀şi ambalarea mărfurilor;
✅ Descărcarea și încărcarea mărfurilor.
✅ Repartizarea și ordonarea mărfurilor în spațiile special alocate.

Beneficii:
✅ Venit net lunar de peste 3.000 lei compus din salariu de baza, bonusuri si tichete de masa
✅ Programul de lucru de la 10:00-19:00 L-V si 10:00-15:00 S
✅ Evenimente dedicate angajaților.
✅ Posibilitate de avansare si dezvoltare in companie.

Lider de piata pentru comertul online de bauturi alcoolice!!!!
FineStore.ro nu a încetat să vină în întâmpinarea cererilor diversificate de pe piață, încercând constant să își completeze gama de produse și să perfecționeze experiența finală a clientului.

Ne-am extins într-un ritm constant şi rapid în mare parte datorită recomandărilor făcute de către clienții mulțumiți de excelența produsului, de prețul corect și mai ales de seriozitatea serviciului prestat.

Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 31 Mai 2024 Expiră 16 Iun. 2024