Gratis

Lucrator depozit

Hr Intra Interim S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

Intra Interim recruteaza Lucratori depozit pentru un client din Romania, zona Joita, Giurgiu.
  • Experienta in logistica/depozit
  • Studii medii / 10 clase absolvite
  • Cunostinte operare PDA/Scanner/PC
  • Rezistenta la efort fizic, organizat, atent la detalii, serios, corect, responsabil, abilitati de comunicare, fara cazier
  • Trebuie sa accepte regulile din depozit: nu are voie sa intre in depozit cu mancare, bauturi sau telefon mobil, bijuterii. Trebuie sa poarte echipamentul de protectie

Descrierea jobului

Descrierea misiunii:
  • Se lucreaza in depozit
  • Se descarca marfa furnizorului
  • Se verifica marfa din punct de vedere calitativ si cantitativ
  • Se sorteaza produsele in functie de modele si volumetrie
  • Se aranjeaza marfa pe paleti
  • Se aprovizioneaza rafturile cu marfa receptionata
  • Se culeg produsele comandate de la raft
  • Se duc produsele colectate in zona de scanare/coletare
  • Se scaneaza produsele pentru a emite AWB-uri, se impacheteaza si se pun pe banda de sortare
  • Sorteaza coletele in functie de firma si le infoliaza
  • Utilaje folosite: transpalete manuale, lize electrice, clamps

Avantaje/Beneficii:
  • 0 taxe sau comisioane
  • Transport asigurat
  • Bonus de prezenta - se respecta planificarea facuta de manager - 200 lei
  • Bonus de productivitate - 30% din salariul net
  • Sporuri de weekend ( 25% )

Informatii salariale si program:
  • Salariu 2200 lei + 700 bonuri de masa
  • Program 39 ore/saptamana; se lucreaza in ture ( zi: 08:30 - 17:30 / noapte 17:30 - 02:30 ) si in weekenduri; se ofera pauze de 10 minute si pauza de masa de 30 de minute

Credem în tine! Credem în oameni! Ne desfășurăm activitatea prin identificarea de soluții complete de punere la dispoziție de personal și de recrutare personalizată pentru diferiți clienți, atât la nivel național cât și internațional.

Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 4 Apr. 2024