Lucrator depozit

DAZZ GROUP SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- abilitati foarte bune de organizare, planificare a timpului si a sarcinilor;
- responsabilitate, ordine, corectitudine, seriozitate si dinamism;
- capacitate de adaptare si invatare rapida;
- atitudine proactiva;
- atentie distributiva, atentie la detalii.

VA RUGAM SA SPECIFICATI IN CV DACA AVETI CUNOSTINTE MINIME DE ELECTRONICA/DEPANARE.

Descrierea jobului

Manipularea si organizarea marfurilor in depozit, precum si pregatirea comenzilor pentru clienti.

Responsabilitati:
- asigura depozitarea, manipularea si siguranta bunurilor;
- asigura aplicarea proceselor si procedurilor necesare in depozit;
- participa la alte activitati conform nevoilor din depozit.

Oferta:
- posibilitatea de promovare in functie de performanta;
- deschidere la sugestii si propuneri;
- echipa tanara, dinamica.

Dazz Group a fost infiintata in anul 2004 si a devenit principalul furnizor de statii radio, antene si accesorii CB (Citizen Band 27Mhz) din Romania, precum si distribuitor al unei game variate de accesorii si gadget-uri auto. De-a lungul a peste 17 ani de activitate a reusit sa se impuna pe piata prin calitatea produselor si serviciilor, seriozitate si orientare catre client.

Dazz Group este singurul importator din Romania cu inovatii in domeniul comunicatiilor CB, avand de-a lungul ultimilor 12 ani un aport important la dezvoltarea pietei CB actuale europene.

Dazz Group detine exclusivitatea distributiei in Romania pentru majoritatea produselor comercializate, cat si exclusivitate in Europa pentru cea mai mare parte dintre acestea.

Experienta noastra va ofera oportunitatea de a va dezvolta personal si profesional si de a va construi relatii benefice pe termen lung.

Publicat 30 iun. 2022 Reactualizat 28 iul. 2022 Expiră 30 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos