LUCRATOR DEPOZIT--ZONA LIBERA-GIURGIU-ROCAST

SC ROCAST SRL - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Dorim sa angajam barbati sau femei pentru servici in depozit.
Candidatul poate fi necalificat,

Dorim sa angajam muncitori necalificati ,barbati si femei. Doritorii pot opta pentru cursul de stivuitoristi. Scolarizare gratuita.

Descrierea jobului

Candidatul va lucra in depozitul firmei ROCAST din ZONA LIBERA GIURGIU
Va realiza comenzi conform solicitarilor.
Va beneficia ,la cerere, de curs gratuit de calificare in functia de stivuitorist.
Program 8 ore Luni-Vineri
Salariu 2600lei brut plus bonuri de masa,20x20lei.(in curand 20x30lei)
Dupa promovarea examenulu de stivuitorist va primi lunar o prima de 200 lei

ROCAST este cea mai importanta firma de distributie produse tehnice din ROMANIA.
www.rocast.ro
Publicat 21 mai 2022 Reactualizat 20 iun. 2022 Expiră 20 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos