Gratis

Lucrator Depozit / Picker - Depozit Decathlon

Decathlon Romania
5 poziții

Candidatul Ideal

Picker - Operator Logistica - Decathlon Stefanestii de Jos
DECATHLON deschide primul centru de aprovizionare regionala in Romania. Localizat in Stefanestii de Jos, centrul are spatii sociale, de recreere si ofera posibilitatea angajatilor de a se bucura sport in sala de fitness ori pe terenul multisport. Deasemenea, DECATHLON Logistica vine in suportul angajatilor asigurand transportul acestora.
In DECATHLON Logistica, siguranta si eficienta sunt importante; asadar echipamentul individual de protectie si sistemul electronic vor face parte din recuzita zilnica.

CANDIDATUL IDEAL:
Energic si Responsabil
Pasionat de sport
Flexibil in privinta programului (se lucreaza in ture: 6:30-15:15, 13:15-22:00, 45 min fiind pauza de masa)
Eficient si autonom
Spirit de echipa

Descrierea jobului

Se lucreaza in ture: 6:30-15:15, 13:15-22:00, 45 min fiind pauza de masa
Asiguram aprovizionarea lantului de magazine DECATHLON:
Receptionarea si depozitarea marfii
Pregatirea comenzilor/ picking
Expedierea produselor
Gestionarea stocului
Inventariere
Pregatire si expediere comenzilor online
Controlul calitatii
Mentine ordinea si curatenia in spatiul de lucru

Beneficii:
Transport asigurat (punct de intalnire - locatie si inapoi) Adancata, Fierbinti, Urziceni, Bucuresti, Ploiesti
Bonuri de masa
Dezvoltare personala si profesionala
Acces la sala fitness si terenul multisport
Pauza inclusa in program

Pentru mai multe detalii despre cum este sa lucrezi in Decathlon, noutati si cum investim in angajatii nostri, urmareste-ne pe Linkedin.

Daca vrei sa afli mai multe detalii despre modul in care Decathlon prelucreaza datele tale personale in scop de recrutare, intra aici.
Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024