Lucrator depozit medicamente Cluj

DONA.Logistica - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Îți dorești un loc de muncă bine plătit, într-un mediu curat și un climat de lucru bazat pe echitate și respect.
Vrei să înveți lucruri noi și să te dezvolți profesional.
Le poți găsi aici, pentru că suntem o echipă cu un spirit pozitiv și o atitudine constructivă de tipul "Putem să facem!"

Vino să ne cunoaștem și să discutăm ce post ți s-ar potrivi!

Responsabilitati:

  • Colecteaza prompt si corect comenzile pentru livrare;
  • Asigura securitatea si integritatea bunurilor;
  • Contribuie la respectarea normelor specifice de depozitare a medicamentelor, prin asigurarea ordinii si a curateniei la locul de munca;
  • Participa la inventarele periodice

Îți oferim:

  • Salariul de încadrare atractiv
  • Tichete de masă
  • Bonus lunar în funcție de performanță
  • Decont transport
  • Card reducere pentru achiziționarea medicamentelor în Farmaciile Dona
  • Abonament de servicii medicale (după un an de activitate în companie)
  • Instruiri, team-building, abonament Bookster
  • Echipament de lucru confortabil
  • Echipă tanară și unită
  • Proceduri de lucru clare și organizare eficientă
  • Posibilități de dezvoltare profesională
  • Condiții de lucru foarte bune (mediu de lucru curat, sală de mese, vestiar, temperatură constantă între 17 – 23 grade Celsius, indiferent de anotimp)
  • Contract individual de muncă pe perioadă nedeterminată

Dona.Logistica, parte a grupului DONA, asigură distribuția farmaceutică echilibrată la nivel național catre farmacii independente, spitale si farmacii Dona.

Desi a fost infiintata doar de 3 ani, Dona.Logistica a demonstrat ca este capabila de o evolutie foarte rapida, ajungand in prezent in topul primilor 5 distribuitori de medicamente la nivel national, cu o cifra de afaceri anuala de peste 200 milioane de Euro.

Publicat 28 ian. 2022 Reactualizat 27 feb. 2022 Expiră 27 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos