Lucrator depozit la aeroportul din Leipzig, Germania

Tipul job-ului
Salariu 1900 EUR
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

O viata noua in 2022!
Clientul nostru lucreaza la extinderea business-ului si are nevoie de 500 de angajati pentru anul 2022!
Cauti un loc de munca stabil, orientat viitorului si evident bine platit?
Atunci nu mai pierde timpul si aplica acum ca sa poti incepe la anul pentru a-ti garanta un venit sigur tie si familiei tale!

SARCINA DVS. CA SI COMISIONER:
  • Va concentrati pe inspectia calitatii si sortarea coletelor.
  • Scanati pachete folosind scanerul manual si va asigurati ca ele vor ajunge la destinatia corecta.
  • Ulterior veti pregati containerul de transport aerian incarcand pachetele.

CERINTE:
  • Stapaniti limba engleza SAU germana la nivel mediu conversatinal (B1).
  • Puteti dovedi prin acte activitatea dvs din ultimii 5 ani, fara o intrerupere mai lunga intre 2 activitati.
  • Sunteti dispus(a) sa va mutati in Leipzig, Germania.
  • Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi (de luni pana duminica, flexibil).

OFERTA NOASTRA:
  • Un salariu atractiv de 13,84€ per ora, in mediu de 1.900€ net pe luna, inclusiv sporuri aditionale neimpozitabile, de noapte 30%, de duminica 75%, zi de sarbatoare 100%.
  • Pentru dorinta dvs. de a va muta, va oferim un bonus de relocare de 2.500€ net (impartit pe primele 5 luni, 5x500€ net).
  • Va oferim cazare contra cost, iar pentru dorinta dvs. de a va gasi un apartament propriu, va putem ajuta cu drag .
  • Contract german pe termen nelimitat cu primele 6 luni de proba.
  • La locul de munca va sta la dispozitie o masa calda la cantina la un pret redus si bauturi gratuite (apa, ceai, cafea).

Aveti prieteni si cunostinte care la randul lor sunt interesati de aceasta oportunitate? Atunci ajutati-i sa ajunga la noi, iar noi va recompensam cu 1.000€ bonus brut (bonusul se primeste dupa ce persoana adusa a lucrat cel putin 3 luni).
Pentru ca aplicarea dvs as fie completa avem nevoie de un CV si datele de contact!

Va multumim anticipat pentru increderea acordata si asteptam cu nerabdare oportunitatea de a colabora cu dvs!

Gi Group Germania va ofera locuri de munca in Germania cu acordarea serviciilor complete si cazare la necesititate.

Publicat 21 ian. 2022 Reactualizat 18 feb. 2022 Expiră 20 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos