Publicat 03 Nov 2018 | Reactualizat 21 Nov 2018 | Expiră 03 Dec 2018

LUCRATOR DEPOZIT - CHITILA

3 posturi

Candidatul ideal

- Viteza de reactie, corectitudine, punctualitate, organizare si planificare
- Atitudine orientata catre rezolvarea problemelor.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI :
- Asigura activitatile specifice de gestiune din cadrul depozitului: receptie marfa, picking
- Desfasoara activitati de sortare, depozitare, pregatire pentru livrare

BENEFICII OFERITE :
- pachet salarial atractiv (salariu fix + bonuri masa + decontare transport)
- bonus performanta – in functie de politicile companiei
- lucru ȋntr-o echipă tȃnără și dinamică

Franciza INTER CARS ROMANIA cu punct de lucru in localitatea CHITILA . Companie multinationala distributie piese auto cu bazele în Polonia, Inter Cars și-a inaugurat activitatea în România în anul 2008 . În prezent, Inter Cars număra 168 de filiale în Polonia şi peste 165 de filiale în Europa .

LUCRATOR DEPOZIT - CHITILA  -  Autoparts Trade Consult S.R.L.