de ani Fără Frică...

Publicat 31 Iul 2006 | Expiră 31 Aug 2006

Lucrator Comercial

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

1. EXPERIENTA CA LUCRATOR COMERCIAL DE MINIM 6 LUNI, REPREZINTA UN AVANTAJ
2. DISPONIBILITATE DE LUCRU 8 ORE/ZI
3. REZISTENTA LA MUNCA FIZICA. Conditie fizica acceptabila, pentru a se putea apleca sau intinde functie de asezarea rafturilor, si pentru a ridica greutati
4. DORNICI DE UN LOC DE MUNCA PERMANENT

Descrierea jobului

1. aranjarea produselor pe raft
2. realizarea stocului si inventarului pentru produsele mercantizate
3. aranjarea materialelor promotionale si a rafturilor
4. verificarea preturilor
5. completarea unui raport zilnic
8. realizeaza utilizarea optima a spatiului asigurand expunerea maxima a produselor (la raft) in cadrul magazinelor (in-store merchandising).

Expirat
Lucrator Comercial  -  SPAR Merchandising Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles