Lucrator comercial

English Home - 10 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:

Amabilitate și orientare către client
Capacitatea de a lucra cu plăcere în echipă
Seriozitate și punctualitate

Descrierea jobului

Oferim salariu fix, spor de weekend, bonuri de masa si bonus din vanzari.

​English Home, retailer international de textile si decoratiuni pentru casa, cu peste 350 de magazine in tari precum Turcia, Grecia, Ucraina, Bulgaria, Maroc, cauta Asistenti vanzari pentru magazinele din Romania.

Ești interesat/ă de un job în vânzări?

Echipa ENGLISH HOME îți oferă oportunitatea de a lucra într-un mediu plăcut, unde te vei simți ca acasă.
Publicat 20 ian. 2022 Reactualizat 17 feb. 2022 Expiră 19 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos