Lucrator Comercial

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

jobs.colorful.hr recruteaza 1 Lucrator Comercial pentru unul din partenerii sai, o patiserie cocheta din centrul Bucurestiului.

Candidatul ideal:
  • Studii medii;
  • Experienta nu este obligatorie;
  • Experienta in domeniul alimentatiei publice reprezinta un avantaj;
  • Coordonare manuala buna, rapiditate si atentie la detalii;
  • Abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Asigura necesarul de marfa la raft (aduce produsele din laborator in magazin si le ordoneaza pe categorii);
  • Adapteaza etichetele si afisele in functie de cerintele curente;
  • Verifica termenul de valabilitate al produselor;
  • Realizeaza comenzile pentru produsele ce urmeaza a fi expuse la raft;
  • Pregateste cafeaua pentru clienti, atat pentru servirea in incinta magazinului, cat si la pachet.
Program de lucru: Luni - Vineri: 08:00 – 20:00 Sambata - Duminica 08:00 – 16:00.
Program de lucru 2 + 2 zile (se lucreaza doua zile si apoi doua zile libere, la rand).

Beneficii:
  • Salariu fix;
  • Bonuri de masa;
  • Posibilitate de crestere salariala;
  • Contract pe perioada nedeterminata.

Colorful HR Leasing, membra a grupului ROMANIAN SOFTWARE, este o companie românească ce oferă servicii de recrutare și leasing de personal. Totodată, Colorful HR Leasing se ocupă de salarizarea și administrarea personalului, oferind consultanță legislativă și întocmirea de rapoarte rapoarte variate privind activitatea de HR.

Inca din 2002, ROMANIAN SOFTWARE este o companie specializata in dezvoltarea si implementarea de produse software din domeniul Resurselor Umane. Cu o experienta de peste 15 ani in domeniul IT, compania si-a diversificat continuu activitatea, evoluand de la un dezvoltator de aplicatii software la un furnizor de solutii IT si servicii integrate cu o expertiza profesionista in domeniul Resurselor Umane.

Publicat 2 iul. 2021 Reactualizat 1 aug. 2021 Expiră 1 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos