de ani Fără Frică...

Publicat 01 Mai 2019 | Expiră 01 Iun 2019

Lucrator comercial

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
Studii medii ;
Experienta anterioara in comert constituie avantaj;
Orientare si deschidere catre client;
Responsabilitate si seriozitate;
Dinamism si spirit de initiativa;
Flexibilitate si spirit de echipa;
Capacitatea de a se descurca în condiții de stres;
Rezistență la sarcini repetitive;

Descrierea jobului

1. Asigură necesarul de marfă la raft
- Aduce marfă din depozit
- Ordonează rafturile pe categorii de produse și pe tipuri de produse
- Expune mărfuri într-o manieră estetică, atrăgătoare și ușor accesibile clienților
- Urmărește rafturile și asigură încărcarea lor cu marfă în funcție de vânzare
- Compară, sortează și verifică marfa
2. Adaptează etichetele și afișele în funcție de cerințele curente
- Actualizează etichetele în funcție de prețul din ziua respectivă
- Înlocuiește etichetele deteriorate
- Înlocuiește afișele din promoția veche cu afișele din noua promoție
3.Oferă relații clienților
- Oferă informații despre marfa expusă
- Răspunde solicitărilor clienților
- Oferă ajutor clienților
- Informează clienții de schimbările care au avut loc în privința produselor

Magazinul Kiki Riki a aparut pe piata din Bucuresti din 30 mai 2011 si s-a dezvoltat de-a lungul timpului putin cate putin.De la sezon la sezon incercam sa ne informam in legatura cu ultimele trenduri de pe catwalk, pentru a le oferi clientilor nostri ultimele noutati in materie de haine,incaltaminte si accesorii. Fiind un magazin din Romania nu puteau lipsi brandurile romanesti, acestea fiind Mexton si Bby .

Expirat
Lucrator comercial  -  S.C.KIKI RIKI FASHION S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles