de ani Fără Frică...

Publicat 19 Mar 2019 | Expiră 19 Apr 2019

LUCRATOR COMERCIAL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii;
- Experienta profesionala in vanzari - minim 1 an;
- Abilitate de comunicare si relationare foarte bune;
- Organizare si atentie distributiva;
- Cunostine de contabilitate primara;
- Cunostinte de utilizare MS Office.

Desfasurarea activitatii se va face in Complexul Cosmopolis din Stefanestii de Jos, Judetul Ilfov.

Descrierea jobului

- Inregistreaza in gestiune produsele receptionate, verifica documentele de insotire a marfurilor (avize, facturi, certificate de calitate, certificate de conformitate, etc) si intocmeste notele de intrare - receptie;
- Intocmeste, verifica si semneaza actele care tin de gestiune (facturi pentru iesiri de marfa, facturi de corectii pret, cantitate, facturi de retur, bonuri de consum, etc.);
- Incaseaza banii, intocmeste numerarul si il depune la Departamentul Contabilitate;
- Primeste si preda catre Departamentul de Contabilitate toate documentele fiscale;
- Participa la inventarele lunare;
- Asigura necesarul de marfa;
- Acorda consiliere clientilor prin prezentarea produselor si ofertelor curente.

Oferta noastra:
- Un pachet salarial atractiv;
- Transport gratuit;
- Posibilitatea de dezvoltare profesionala;
- Un mediu de lucru placut, intr-o echipa dinamica.

Expirat
LUCRATOR COMERCIAL  -  BEST FOOD COSMO S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles