de ani Fără Frică...

Publicat 15 Mar 2019 | Reactualizat 12 Apr 2019 | Expiră 15 Apr 2019

LUCRATOR COMERCIAL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajăm lucrător comercial în cadrul unui lanț de magazine de haine pentru copii, nu necesită experiență în domeniu și oferim contract de muncă pe o perioadă nedeterminată.

-aranjează și ordonează produsele pe raft și umerașe;
-asigură și organizează stocul de produse;
-implicarea în primirea produselor;
-gestionarea comenzilor, rezervărilor și a retururilor;
-consilierea clienților în alegerea celor mai potrivite produse.

Descrierea jobului

-nu cerem experiență;
-asigurăm instruire gratuită;
-contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
-asigurare medicală;
-target din vânzări;
-program flexibil;
-posibilitatea de a promova foarte rapid.

Coccodrillo este o prezență activă pe piața de retail din România, care se adresează copiilor cu vârste cuprinse între 0 și 16 ani iar în momentul de față ocupă o poziție de vârf în comercializarea de îmbrăcăminte, încălțăminte și accesorii pentru copii.
În prezent avem un lanț de 52 de magazine, în diferite centre comerciale din țară și suntem într-o continuă dezvoltare. Suntem o echipă tânără, dinamică și ne dorim alături de noi persoane motivate și deschise către noi provocări.

Expirat
LUCRATOR COMERCIAL  -  SC Dorador Trading SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles