Publicat 15 Feb 2019 | Reactualizat 15 Mar 2019 | Expiră 18 Mar 2019

Lucrator Comercial

6 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana organizata,rezistenta la stres ,cu abilitati dezvoltate de comunicare si de lucru in echipa,dornica de a se implica puternic in derularea activitatii companie.
Persoana dornica de munca,se poate pregatii si califica la locul de munca,asiguram tot suportul(certificat calificare,curs igiena,medicina munci isi cursul de igiena necesar in domeniul alimentar)
Experienta in domeniul alimentar constituie avantaj.

Descrierea jobului

Cautam o persoana dornica de munca decisa sa invete,se lucreaza cu casa de marcat.
Locatiile noastre sunt situate in Bucuresti(Mall Afi,Mega Mall,Baneasa,Titan ,Militari,Palady)se cauta locatia cea mai apropiata de casa in functie de zona unde locuiti,
Salariu motivant ;1700-1900 ron net + 300 lei tichete masa+100 lei decontare transport+bonusuri din vanzare in suma de 300 ron lunar.
Candidatii interesati pot trimite cv pentru a fi contactati pentru o intalnire,nu ezitati insa sa sunati la numarul 0753.076.873.

Descrierea companiei

Companie multinationala in crestere.

Expirat
Lucrator Comercial  -  LOVE FOR FOOD