Lucrator Comercial Vivo Constanta

Oraș de lucru
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

COMPETENTE
• Minim studii medii (liceu)
• Experienţa profesională nu este obligatorie, însă constituie un avantaj
• Pasiune pentru modă
• Bune abilităti de comunicare
• Flexibilitate, amabilitate şi orientare către client

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI
• Implicarea în procesul complex de vânzare
• Discuții active de consiliere a clienților
• Participare la procesele de susținere a vânzărilor
• Activităţi de pregătire pre- şi post-vânzare

CEEA CE OFERIM
• Un mediu profesional dinamic, bazat pe munca în echipă si responsabilitatea individuală
• Salariu fix competitiv, în funcție de numărul de ore contractate
• Bonus individual din vânzările personale, nelimitat de un target prestabilit
• Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
• Program flexibil disponibil pentru angajații cu normă parțială
• Tichete de masă
• Pachet de servicii medicale într-o clinică privată
• Pachete avantajoase de asigurare medicală pentru membrii familiei
• 50% reducere la achizițiile personale din magazinele noastre
• Siguranța unei afaceri de familie cu tradiție
• Diverse oportunități de carieră si plan de dezvoltare personală

Aşteptăm CV-ul dvs., inclusiv o fotografie la: e-mail: hs496@peek-cloppenburg.ro

Peek & Cloppenburg este o companie interna ională de modă cu aproximativ 140 de magazine în 15 ț ț ș ări din Europa. Vă oferim o varietate generoasă de produse de calitate superioară i un serviciu de asisten ă pentru clien i de excep ie. Suntem o întreprindere de familie i oferim angaja ilor no tri, de ț ț ț ș ț ș 120 de ani, un mediu de lucru sigur i dinamic i posibilitatea construirii unei cariere pe termen lung. ș ș Combinăm cu succes siguran a i inova ia, eficien a economică i buna cunoa tere a tendin elor din ț ș ț ț ș ș ț industra modei, asumarea individuală a răspunderii i spiritul de echipă. ș Deveni i o parte a grupului nostru i începe i o carieră de succes la Peek & Cloppenburg
Publicat 11 mai 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022