Gratis

Lucrator comercial | Vanzator

LEBADA & ANTO S.R.L.
2 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Prezenta plăcută cu bune abilități de comunicare.
Atent
Persoana calma cu simțul responsabilității.
Experienta nu este necesara, însă constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Se asigura ca rafturile magazinului sunt organizate conform regulilor.
Se asigura ca rafturile sunt atractive din punct de vedere comercial.
Se asigura ca produsele sunt așezate corespunzător, sunt în stare buna și în termenul de valabilitate.
Se asigura ca rafturile sunt bine aprovizionate.
Verifica etichetele de preturi.
Este amabil, consiliază și îndruma clienții în magazin.

Compania nostra este o mica întreprindere, deschisa în anul 2022.
Publicat 2 Mai 2024 Reactualizat 16 Mai 2024 Expiră 1 Iun. 2024