Publicat 30 Mar 2017 | Reactualizat 26 Apr 2017 | Expiră 30 Apr 2017

Lucrator comercial restaurant cu servire rapida / FAST FOOD

15 posturi

Candidatul ideal

Nu este necesar sa aiba experienta in domeniul alimentatie publice, dar trebuie sa fie punctual (nu se vor tolera intarzierile sau absentele nemotivate).
Avem nevoie de colegi cu cei 7 ani de acasa, adica curati, cu bun simt, ordonati si sociabili.

Descrierea jobului

-servire clienti,
-preparare hrana
-incasare bani (doar cei care vor lucra la casierie)
-curatenie in restaurant: mobilier, utilaje de bucatarie, pardoseli, inclusiv WC.
-se lucreaza in 3 schimburi de cate 9 ore, cu o ora de pauza.
-salariul minim este de 2.000 lei/luna, cu carte de munca. O cota din incasari se va distribui lunar in mod egal tuturor angajatilor.

Creative Food este un restaurant nou de 110 mp, care se va deschide pe 10 aprilie 2017 in zona Timpuri NOI din Bucuresti, Restaurantul este amplasat stradal pe Calea Vacaresti exact langa facultatile Titu Maiorescu si Dimitrie Cantemir.
Face parte dintr-un grup de firme cu multiple activitati.
Firma mama a holdingului si cea mai cunoscuta este SAS Grup SRL - cel mai mare producator roman de software si sisteme monitorizare active de la distanta: Detalii pe www.sasgrup.ro.
ATENTIE: restaurantul va avea program NON-STOP, deci se lucreaza in ture de 9 ore prin rotatie,

Lucrator comercial restaurant cu servire rapida / FAST FOOD  -  Creative Fast FOOD