Publicat 14 Mai 2019 | Expiră 14 Iun 2019

Lucrator comercial ''RAU Sport Center''

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Responsabilitati:
-Primeste clientii care intra in cadrul bazei sportive si ajuta la acomodarea acestora.
-Efectueaza informarea la un standard profesional a activitatilor prestate in baza sportiva.
-Supravegheaza in permanenta clientii, preocupandu-se de buna lor deservire si informare profesional corecta.
-Raspunde cu promptitudine la solicitarile clientului

Descrierea jobului

Se ofera:
- Garantia unei pozitii permanente intr-o echipa tanara si dinamica
- Salariu atractiv
- Tichete de masa
- Tichete cadou
- Un job stabil cu program full-time

Baza Sportiva RAU SPORT CENTER este locul ideal unde iti poti petrece timpul liber intr-un mod cat mai placut !

Situata pe Soseaua Straulesti, , departe de agitatia si zgomotul orasului, dar totusi usor accesibila, Baza Sportiva RAU SPORT CENTER dispune de 3 terenuri cu suprafata de joc din gazon sintetic, si anume:

1 teren multisport (fotbal si tenis), suprafata de joc – gazon sintetic 24 mm.
1 teren tenis, suprafata de joc – gazon sintetic 15 mm
1 teren baschet, suprafata de joc – gazon sintetic 15 mm.

Fiecare teren dispune de instalatie de nocturna, plase de siguranta si mingi de joc. De asemenea sunt disponibile si veste de departajare a echipelor.

Alte facilitati: vestiare dotate cu mobilier special, dusuri, parcare.

Expirat
Lucrator comercial ''RAU Sport Center''  -  SC RAU BOOKSTORE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles