Lucrator comercial /preparator inghetata - parc acvatic Divertiland

Oraș de lucru
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Colegului nostru trebuie să-i placă interacțiunea directă cu clienții și să-și dorească să se dezvolte pe linie profesională.

Descrierea jobului

Vei lucra intr-un univers al deserturilor alături de colegi tineri și vei avea ocazia să le indulcești zilele oamenilor preparând și servindu-i cu inghetata la cornet, și deserturi delicioase, pentru toate vârstele și toate gusturile.
Programul este full time sau part time și se va lucra în schimburi doar de zi.
Experiența in lucrul cu casa de marcat este un avantaj.
Locatia este parcul acvatic Divertiland (https://www.divertiland.ro).
Se asigura transport Contract de munca full time sau part time + bonusuri

Dulciurile noastre se bucură de o popularitate mare printre copii, tineri si adulți. Succesul enorm și dezvoltarea dinamică a rețelei se datorează de asemenea tendinței de street food care caștigă constant în importanță. Consumatorii sunt din ce în ce mai doritori să mănance înghețată la dozator(neaerată) și alte dulciuri in aer liber, în timpul diferitelor evenimente.
Publicat 3 mai 2022 Reactualizat 17 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022