de ani Fără Frică...

Publicat 30 Oct 2019 | Expiră 30 Nov 2019

Lucrator comercial/Personal servire

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne dorim in echipa noastra o persoana dinamica, atenta cu clientii si responsabila

Descrierea jobului

Magazinul Lui Fabio este noul concept Fabio PIZZA care ofera clientilor atat un loc un pot servi preparatele bucatariei noastre, cat si un magazin de produse naturale , atent selectionate: vinuri, bere artizanala, prajituri, preparate din carne si lactate, produse de bacanie.

BENEFICII:

- Pachet salarial atractiv
- Program in ture;
- Contravaloare bonuri de masa;
- Contract pe perioada nedeterminata de timp.

Fabio Pizza este una dintre companiile ce au crescut si devenit un brand pe piata serviciilor de livrare la domiciliu incepand din 2005, specialitatile noastre sunt Pizza, pastele si salatele delicioase, facute sa dea un gust mai bun zilelor petrecute de clienti la serviciu, acasa duminica, sau pur si simplu seara cand se reunesc cu prietenii. La Fabio Pizza calitatea este cea care conteaza cel mai mult, nu ne dorim sa avem clientii cei mai multi, ci ne dorim sa avem clientii fericiti, multumiti dupa ce au luat masa. Detinem retete originale pentru cei ce iubesc mancarea autentica italiana, oferindu-le ocazia de a se bucura de gustul lor autentic in intimitatea casei lor.

Expirat
Lucrator comercial/Personal servire  -  Magazinul Lui Fabio

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles