Lucrator comercial (MegaMall/Promenada/AFI Cotroceni/Brasov)

Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este o persoana care are sau doreste sa castige experienta in domeniul Horeca.

Descrierea jobului

Program de lucru si puncte de lucru disponibile

Suntem in cautare de colegi care sa ni se alature echipelor din AFI Cotroceni, MegaMall, Promenada si AFI Brasov.
Programul este de 6 ore/zi, in intervalul 10:00-16:00/16:00-22:00, si se lucreaza 5 zile pe saptamana.

Descrierea job-ului si responsabilitati

Atunci cand te alaturi echipei noastre, vei fi responsabila cu:
-preluarea comenzilor de la clientii care ne viziteaza standul
-prepararea bauturilor comandate de catre acestia
-incasarea banilor

Ne dorim de asemenea:
-sa pastrezi curatenia la locul de munca
-sa fii punctuala si sa respecti programul de munca
-sa ai o atitudine pozitiva fata de clienti

TeaStar este prima companie din Romania ce comercializeaza bubble tea, o bautura pe baza de ceai, cu diverse arome de fructe si toppinguri de tot felul.

Avem puncte de lucru in mai multe centre comerciale din Bucuresti si Brasov.

Publicat 13 oct. 2021 Expiră 12 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos