de ani Fără Frică...

Publicat 04 Feb 2019 | Reactualizat 06 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Lucrator comercial magazin

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii
- Respectarea programului de lucru si a cerintelor postului
- Minim 1 an de practica continua in fiecare loc de munca anterior
- Dorinta de a interactiona si comunica zilnic cu clientii
- Capacitate de lucru, suport si rezolvare a problemelor cu toti membrii echipei
- Cunostinte minime operare PC
- Experienta in Vanzari sau Servicii pentru Clienti reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Cadidatul va avea urmatoarele responsabilitati:
- scanare produse si incasare bani de la clienti;
- incalzire sandwich-uri;
- preparare fresh-uri si cafea;
- aprovizionarea rafturilor cu produse;
- verificare termene de valabilitate;
BENEFICII:
- Instruire initiala pentru o integrare rapida in activitate
- Suport constant din partea managerului
- Sistem de venituri bazat pe salariu fix si bonusuri / prime
- Program de 8 ore, fara Sambata si Duminica
- Posibilitate crestere in cariera la nivel de Manager Magazin
- Colegi prietenosi si clienti de calitate

DG SERV activeaza pe piata din Romania din anul 2007, colaborand cu compania Lagardere Travel Retail de aproximativ 11 ani. A administrat in acesti ani mai multe magazine de top cu brand-uri de renume situate in Bussines Center-uri cum ar fi: "1 minute", "SO! COFFEE" si "inmedio".

Expirat
Lucrator comercial magazin  -  DG SERV SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles